Mëngjesi erotik i Olsit dhe Fjorentinës


Olsi dhe Fjorentina kanë qenë një nga çiftet që kanë shkaktuar më shumë debate në Big Brother Albania 9, por gjithashtu çifti kujtohen edhe për çastet erotike brenda shtëpisë.
Edhe tani që janë jashtë shtëpisë më të përfolur në Shqipëri, Olsi dhe Fjorentina vijojnë të provokojnë nga shtrati.
Mëngjesin e sotëm Olsi ka publikuar këtë foto ku shfaqet në shtrat me partneren e tij Fjorentinën.
Çifti duken shumë të dashuruar dhe në këtë mënyrë i hedhin poshtë thashethemet se mes tyre mund të ketë një ndarje.
Powered by Blogger.