Më mirë apo më keq? S'do ta besoni që kjo është Armela me hundën e re (FOTO)

Me bukurinë dhe hiret e saj Armela fitoi vëmendjen e publikut që me paraqitjen e saj të parë në Big Brother. Edhe pas daljes bukuroshja u komentua shumë, sidomos për ndarjen nga Damiano dhe më pas vendimi për të bërë hundën operacion.
Për disa javë, Armela nuk postoi asnjë foto duke i bërë të gjithë kureshtarë për pamjen e saj të re. 
Por së fundmi ajo ka postuar një foto ku na tregon pamjen e saj me hundën e re dhe duhet thënë se ish-banorja nuk njihet.
Dhe po t'i hedhim një sy fotove të Armelës me hundën e mëparshme, shohim se modelja dukej më atraktive atëherë.


Powered by Blogger.