Martohet ish-banorja e “Big Brother”, fotot nga dasma

Nuk e dinte askush që ishte në prag të martesës, megjithatë ish-banorja e “Big Brother” i ka dhënë dje fund beqarisë.

Albulena Dermaku, vajza e kaluar për trupin e saj seksi gjatë edicionit të pestë të “Big Brother” është martuar në një ceremoni tradicionale me partnerin e saj, pasi disa vitesh lidhje.

Bukuroshja nga Kosova gjatë këtyre viteve ka qëndruar në hije dhe larg vëmendjes mediatike, megjithatë, disa pamje nga dasma e saj janë publikuar në rrjetet sociale.
Powered by Blogger.