Lupçe dhe Katerina nisin pushimet, ja ku ndodhet çifti

Lupçe dhe Katerina nisin pushimet, ja ku ndodhet çifti

Lupçe dhe Katerina janë një nga çiftet më të komentuara të Big Brother të cilët pasi kanë kaluar pak kohë pas daljes me familjarët dhe miqtë, kanë vendosur që fundin e korrikut ta kalojnë me pushime së bashku.
Çifti ndodhet në Kemer të Turqisë nga ku kanë postuar foto ku shfaqen më të dashuruar se kurrë dhe shumë të lumtur.

Powered by Blogger.