Lakuriq dhe në hotel? Ja fotot intime të Olsit të BB!!

Pas daljes nga Big Brother Fjorentina dhe Olsi vazhdojnë të jenë bashkë dhe madje shihen më të dashuruar se kurrë. Çifti nuk kursejnë të tregojnë ndonjëherë edhe çaste intime si sot.
Sapo është zgjuar Fjorentina i ka bërë disa foto partnerit të saj Olsit. Ndërsa ai shihet lakuriq në një dhomë që duket si dhomë hoteli.
"Kur fle dashuria si qingj i vogël", shkruan Fjorentina e cila duket e lumtur nga nata që kanë kaluar bashkë.Powered by Blogger.