Kaq seksi nuk e keni parë asnjëherë Fjorentinën e BB


Një nga banoret që do mbahet mend nga edicioni i 9 i Big Brother është padyshim Fjorentina. Debatet dhe xhelozitë me Olsin bënë që Fjorentina të ishte shpesh në qendër të vëmendjes. Pas daljes ajo vazhdon ende lidhjen me Olsin ndërsa duket se është zbukuruar edhe më shumë pas daljes nga Big Brother.
Ish-banorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me flokë kaçurrela dhe me buzët e kuqe të cilat i shkojnë shumë dhe e bëjnë të duket shumë seksi.
Fjorentina ka marrë shumë pëlqime dhe komentet janë të gjitha pozitive.
Powered by Blogger.