# Info : Ne kete episod ndodh ne kete episod anxhalia vjen ne shtepi...

Image may contain: 5 people


# Info : Ne kete episod ndodh ne kete episod anxhalia vjen ne shtepi ngaqe shami i pat ber diqka ne makinen nderkoh qe anxhalia ishte me shoferin dhe shoferi nuk mundej qe ti ndalte frenat pastaj arnavi ne at moment deshiroj qe te shkoj tek kushi dhe te tregon qe sa shum e do por ne at moment ishte shami i perqafuar me kushin (e keni ne foto) dhe arnavi kur e sheh habitet i tere dhe pastaj kushi largohet i thot masi me do mua perse je ende i martuar lere anxhalin , arnavi nervozohet dhe ne at moment shkon tek shami dhe shami vetem qesh pastaj arnavi vendos qe te martohet me kushin (pa deshir osht kjo ) per ta mbrojtur martesen e anxhalis me shamin , ne momentin qe martohen ata shkojn tek shtepia raizada aty ishte martesa e akash dhe pajalit dhe te gjith terbohen dhe e pyetin edhe kushin edhe arnavin se pse e ben kete gje por arnavi i ka thene kushit qe te hesht dhe kushi hesht sthot asgje edhe arnavi njejt dhe arnavi shkon ne dhom anxhalia qan edhe arnavi ne dhom duke thene me fal moter pastaj kushi hyn ne dhom te arnavit dhe i thot se pse e bere kete nuk do dalesh deri sa te japesh pergjigjje dhe arnavi e qet tek pishina dhe ajo fle aty ndersa arnavi ne krevat dhe kur e shef qe kushi i vinte ftoht asaj i jepi diqka arnavi
Kjo ndodh ne ket sez qe jemi tani d.m.th ne sezonin e 5 (episoda 185 - 186) ndersa kur martohen pa deshir ndodh ne episoden (189-190 ose 191)
Powered by Blogger.