Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Grushta dhe shkulje flokësh, nusja rrihet keq me vjehrrën!(VIDEO)

Rrallë ndodh që nuset dhe vjehrrat të kenë një marrëdhënie të mirë me njëra tjetrën. Diferenca e madhe e moshës bën punën e vetë, por ka edhe raste ekstreme që nga një debat i vogël degradon në sherr dhe dhunë fizike.
Kështu ka ndodhur edhe në Slloveni ku një nuse dhe vjehrra janë rrahur me grushta e kacafytje me njëra tjetrën, siç shihet edhe në video. Keshilla