Fotot e 'Kushit' që çmendën të gjithë Indinë!

Sanaya Irani e njohur me emrin "Kushi" nga seriali "Si ta quaj këtë dashuri" që po transmetohet edhe në Shqipëri e disa vende të Europës, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve jo vetëm prej talentit, por edhe pamjes.
33-vjeçarja e lindur në Mumbai të Indisë po përjeton kulmin e karrierës së saj dhe domosdo ka marrë oferta të shumta për seriale.
Por së fundmi mediat indiane i kanë kushtuar vëmendje jo roleve të aktores, por bukurisë së saj duke e cilësuar si një nga femrat më seksi indiane.
Fotot e mëposhtme e vërtetojnë këtë.

Powered by Blogger.