Flori Mumajesi i sëmurë, doktorët i japin 3-6 javë...

Një nga këngëtarët më energjikë, Flori Mumajesi duket se do t’i mungojë publikut nëpër koncerte. Këngëtari ka njoftuar me një postim në Instagram se të paktën për 6 javë nuk do të jetë në gjendje të performojë.
Shkak është bërë një lëndim i kockës në krahë e cila mund të rikuperohet vetëm pas 3 deri 6 javëve.
"Nuk di a duhej ta beja kete postim apo jo, por e ndjej detyrim per ata njerez qe nuk kane mundur te me shohin ne koncert. Kam dy dite qe luftoj me dhimbjen ne kraharor per te mos munguar , per te qene aty me ju deri ne minuten e fundit…
Por nuk ja dola dot dhe kjo eshte dhimbja me madhe ne te vertet… Pas ketij lendimi rrezikoj ti anulloj te gjitha koncertet! Doktoret me kane dhene nje afat nga 3 deri ne 6 jave per tu rikuperuar, por une shpresoj se do te behem mire me shpejt. Shpresoj mos t’ju shqetesoj ky postim! Nuk me pelqen ta dramatizoj me shume, eshte nje lendim i kockes brenda ne krahe qe duhet kaluar vetem dhe vetem me energji pozitive.Ju dua”, shkruan Flori.

Powered by Blogger.