Fjorentina lë Olsin? Ish-banorja shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër!(FOTO)

Pas daljes nga Big Brother, lidhja e Olsit dhe Fjorentinës u forcua edhe më shumë pasi çiftin i shihnim gjithmonë bashkë dhe të dashuruar. Por një foto e postuar nga Fjorentina ka hedhur dyshimet se ajo mund ta ketë lënë Olsin.
Ish-banorja ka postuar një foto me një mashkull tjetër dhe shkruan se mezi po pret ta shohë. 
Nuk dihet ende kush është ky mashkull, por fakti që Fjorentina mezi po pret ta shohë ka bërë që të gjithë të dyshojnë.


Powered by Blogger.