'Ezel' dhe 'Hyrremi' së bashku për një super serial


Meryem Uzerli dhe Kenan İmirzalıoğlu janë dy aktorët turq më të dashur dhe ndër më të paguarit. Dyshja kanë nisur xhirimet për një serial ku do të kenë të dy rolin kryesore. Seriali quhet "Cingoz Recai" dhe fotot nga sheshi i xhirimeve sapo janë publikuar.
"Jam shumë e gëzuar për këtë rol. E kam vlerësuar gjithmonë Kenan İmirzalıoğlu. Është një aktor i pashëm dhe shumë i talentuar. Më pëlqen shumë si aktor", tha Meryem pak javë më parë kur aktorët firmosën kontratat. 
Seriali ka nisur xhirimet dhe dy protagonistët janë gati për një histori të zjarrtë dashurie.
Kujtojmë që Kenan İmirzalıoğlu u bë i njohur nga seriali Ezel, një nga serialet më të njohur në Shqipëri dhe Kosovë.
Ndërsa Meryem Uzerli pati kulmin e karrierës në serialin "Sulejmani i madhërishëm".

Powered by Blogger.