E akuzuan për photoshop, shpërthen Armela e BB9

E akuzuan për photoshop, shpërthen Armela e BB

E bukur dhe me një trup për ta pasur zili, Armela ra menjëherë në sy me hyrjen në Big Brother. Megjithatë pas famës që mori nga ky reality show, modelja u kritikua shpeshherë për përdorimin e photoshop-it në foto.
Pak javë më parë qarkulluan në internet disa foto krahasuese në të cilat shihej se Armela kishte përdorur photoshop duke zvogëluar belin.
Por sot Armela u ka mbyllur gojën të gjithëve duke postuar një album të fotove të saj në Instastory duke treguar se për të bërë një foto perfekte, ajo vepron si gjithë vajzat e tjera, pra bën 100 të tilla.
"Kur të akuzojnë për photoshop", shkruan ish-banorja me ironi.

Powered by Blogger.