Danjel dhe Fotini fillojnë punë në të njëjtën zyrë!

Çifti i preferuar i publikut, Danjel dhe Fotini kanë nisur punë. Lajmin e kanë bërë të ditur me anë të një postimi në Instagram ku i kërkojnë ndjekësve t'i urojnë fat.
"Dita e parë e punës, na uroni mbarësi", shkruhet në foton ku çifti shfaqet në një zyrë duke punuar.
Ende nuk është bërë e ditur se çfarë pune kanë nisur konkretisht të dy, por çifti duken shumë të lumtur.


Powered by Blogger.