Çifti i Big Brother bëhen prindër, vjen në jetë...

Një nga çiftet më të dashur për publikun të cilët morën pjesë në Big Brother 7, Fatjoni dhe Matilda janë bërë prindër të një vajze.
Lajmin e bukur e ka dhënë vetë çifti të cilët kanë postuar një foto në Instagram dhe kanë shkruar: "Ca gjera vetem jetohen, nuk mund te komentohen! Mireseerdhe ne jete engjelli jone".
Por emrin që i kanë vendosur vajzës e ka zbuluar mikesha e Matildës, një banore tjetër e Big Brother, Jona Kalemaj.
"Miresevjen e bukura Evelyn ! Zia Jona te uron nje jet te gjat e te bukur si ne perralla dhe jam e sigurt qe do e kesh duke pasur parasysh ata prinder te mrekullueshem qe do kesh prane. Mezi po pres te te shoh live dhe te te kullufis te teren", ka shkruar Jona në Instagram ku ka postuar një foto të vogëlushes por duke ja mbuluar fytyrën.

Powered by Blogger.