Banori i ‘BBA 9’ xhiron videoklip: Ja cilët banorë do jenë pjesë e tij!!


Përveç takimeve shoqërore, banorët e ‘Big Brother Albania 9” tashmë kanë �lluar të mbështesin njëri-tjetrin edhe në projektet e tyre prefesionale. Konkretish, Elsamedi, i njohur me emrin e skenës Eli-G, ka vendosur së fundmi t’i rikthehet muzikës me një klip të ri. Dhe siç ka bërë të ditur ai nëpërmjet një postimi në Instagram, protagonistë në klip do të jenë pikërisht disa prej banorëve të “Big Brother Albania 9”. “Faleminderit miqtë e mi që jeni dhe pjesë e videoklipit të ri që vjen së shpejti.”- shkroi Elsamedi. Olsi, Fjorentina, Donjeta, Liridoni dhe Donaldi kanë udhëtuar me Elsamedin në drejtim të Shkodrës ku mendohet se do të xhirohet klipi i tij i ri. 


Powered by Blogger.