Arbana apo Alketa? Kush është më e madhe në moshë? Lexo me Shume

Arbana apo Alketa? Kush është më e madhe në moshë?

Arbana Osmani dhe Alketa Vejsiu janë  dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Të dyja i hodhën hapat e parë në të njëjtin televizion por më pas rrugët e tyre u ndanë. 
Alketa ka moderuar disa spektakleve në Tv Klan, ndërsa Arbana prej vitesh moderon Big Brother dhe disa programe të tjera.
Por a e dini sa diferencë moshe kanë ato nga njëra tjetra? Sipas një kërkimi në wikipedia, mosha e Alketës rezulton 33 vjeç.
Ndërsa Arbana është një vit më e madhe. Moderatorja është 34 vjeç. 
Powered by Blogger.