Albana Osmani në pushime me Cristiano Ronaldon?


Albana Osmani padyshim është një nga prezantueset më të dashura nga publiku e cila nuk është e qeshur vetëm në emisionet që prezanton, por edhe në jetën e përditshme e sidomos në Instagram pëlqen t'i argëtojë ndjekësit e saj.
Së fundmi Albana ka publikuar një fotografi ku pranë saj shfaqet Cristiano Ronaldo. Por sigurisht që kjo është arritur me efekte photoshopi.
Duket se moderatorja është fanse e futbollistit dhe një takim me të do ta gëzonte shumë.

Powered by Blogger.