Albana Osmani 'djeg' rrjetin me foton seksi, por komenti Ermalit tërheq gjithë vëmendjen


Albana Osmani ndodhet me pushime në Maltë nga ku po poston si rrallëherë foto me bikini. Para disa minutave moderatorja ka postuar një foto super seksi teksa i tregon të pasmet dhe linjat kamerës. Por përveç fotos së Albanës,vëmendjen e ka tërhequr edhe komenti i Ermal Mamaqit.
"Nuk po e kuptoj. Je parç apo mrapç?", i shkruan Ermali pasi foto është bërë në hije dhe nuk duket qartë.
Ndjekësit e Albanës kanë qeshur me komentin e Ermalit ndërsa moderatorja i ka kthyer përgjigje: "Mendoja se nuk i ngaterroje".

Powered by Blogger.