Vetëm për 3 muaj humbi gjysmën e peshës, ja se si!

Vetëm për 3 muaj humbi gjysmën e peshës, ja se si!

Kjo pije e thjeshtë ju ndihmon me problemin e kilogramëve të tepërt, që mund të keni marrë gjatë dimrit. Gratë janë ato që kërkojnë përfitime nga dietate dhe metodat që mund t’i ndihmojnë.
Kemi parë edhe raste të suksesshme, por së fundmi “Heathyfoodteam.com” në një artikull të tij tregon historinë një gruaje që ia doli mbanë të humbiste gjysmën e peshës së saj.

Përbërësit e nevojshëm:
250 ml ujë i valuar
1 lugë çaji kanellë
2 lugë çaji mjaltë
Përgatitja:
Vendosni kanellën në ujin e valuar. Më pas e lini të ftohet. Pasi është ftohur shtoni mjaltin. Por kini kujdes, pasi mjalti duhet të shtohet kur pija është ftohur përndryshe shkatërron përbërësit dhe vetitë e tij kuruese për shëndetin.
Powered by Blogger.