Treshja magjike që ju ndihmon të reduktoni 1 cm bel në 7 ditë

Treshja magjike që ju ndihmon të reduktoni 1 cm bel në 7 ditë

Obeziteti dhe humbja e peshës janë ndër problemet më të zakonshme me të cilat po përballet e gjithë bota. Njerëzit përpiqen të gjejnë mënyrat më të thjeshta për të rrëzuar kilogramët e padëshiruar. Të shumtë janë ata që tërhiqen kur bëhet fjalë për dieta apo ushtrime.

Janë dy metoda që kërkojnë kohë dhe për më tepër dëshirë për t’i zotëruar plotësisht. Por, përtej tyre ka disa metoda të tjera të cilat funksionojnë shumë mirë dhe nuk janë kaq stresuese sa 2 mënyrat e përmendura më sipër. Më këtë pije, kilet e tepërta nuk do të jenë më një problem për ju.

Përbërësit:
1 gotë lëng qitro (grapefruit)
2 lugë gjelle uthull molle
1 lugë çaji mjaltë

Përgatitja:
Shtoni lëngun e qitros në një blender. Hidhni më pas uthullën e mollës dhe mjaltin. Miksojini për 2-3 minuta derisa përbërësit të kombinohen plotësisht. Pijeni përzierjen para drekës ose para mëngjesit çdo ditë.
Ndiqeni këtë trajtim 7 ditë. Një javë më vonë do të shihni që do të keni humbur 1 cm bel.
Powered by Blogger.