Loading...
Home » » Sallatë tropikale

Sallatë tropikalePërgatitja
*Domatina apo domate
*Pjeshka
* Borzilok
* Vaj ulliri
* Balsamiko

Udhëzimet
Ndani në feta domatinat dhe pjeshkat, hidhni në një enë të thellë. Shtoni borzilokun dhe vajin e ullirit me balsamiko.  Ju bëftë mirë!
Share this article :

Lexoni Me Shume